O nas

Grupa przedsiębiorstw Ditzinger

Firma Werner Ditzinger GmbH to wiarygodny partner zajmujący się już od 1958 r. zaopatrywaniem technicznym rzemiosła i przemysłu. Licząc równo 100 pracowników w sześciu lokalizacjach w Niemczech i Polsce jesteśmy zawsze w Państwa zasięgu. Nasi wykwalifikowani pracownicy są codziennie do Państwa dyspozycji służąc doradztwem w celu zaoferowania indywidualnego rozwiązania dopasowanego do Państwa potrzeb.

Zarząd

Ditzinger-braunschweig-Geschäftsführung
Ditzinger-Geschäftsführung-Dipl.-Oec.-Axel-Ditzinger
Axel Ditzinger

partner zarządzający

senator w związku Senat der Wirtschaft

“Połączenie handlu i usług sprawia, że jesteśmy wiodącym partnerem systemowym w obszarze profesjonalnego zaopatrzenia przemysłu.”

Ditzinger-Geschäftsführung-Jörg-Eberhard-Schmidt
Jörg-Eberhard Schmidt

partner zarządzający

“Jako jeden z wiodących wyspecjalizowanych sprzedawców łożysk tocznych i techniki napędowej oferujemy Państwu perfekcyjną obsługę techniczną.”

Ditzinger-Geschäftsführung-Jan-Scherreiks
Jan Scherreiks

partner zarządzający

“Naszym celem i ambicją jest zawsze odnalezienie najlepszego rozwiązania dla Państwa.”

Ditzinger-Dorota-Cziber
Dorota Cziber

Członek Zarządu / Dyrektor Generalny firmy Ditzinger Sp. z o.o.

“Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. To dla nich nieustannie się rozwijamy i szukamy optymalnych rozwiązań ”


Jako przedsiębiorstwo prowadzące sprzedaż hurtową zaopatrzymy Państwa szybko i niezawodnie w najróżniejsze produkty naszych dostawców. Obszerne zapasy oraz elastyczna logistyka zaopatrzeniowa gwarantują Państwu perfekcyjną ofertę.

W naszym systemie zarządzamy ponad 70.000 artykułów. Jako dystrybutor narzędzi PREMIUM oferujemy optymalne zaopatrzenie dla ponad 40.000 narzędzi. W ciągu 24 godzin na terenie Niemiec i w ciągu 48 godzin na terenie Europy dostarczamy 98% artykułów z katalogu do naszych klientów.

Koncepcja ta wspierana jest przez wydajne elektroniczne centrum logistyczne. Komisjonowanych jest tam codziennie równo 35.000 pozycji z zamówień i wysyłanych ponad 4.000 przesyłek. W nagłych przypadkach jesteśmy dla Państwa dostępni nawet 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

“Jako klient są Państwo dla nas najważniejsi. Dlatego każdego dnia dajemy z siebie wszystko.”

Sukces potrzebuje przestrzeni – dowiedz się więcej o Ditzinger

Po otworzeniu nowej centrali firmy w 2014 r. oferujemy specjalnie dla rzemiosła nową interesującą możliwość zakupu. W naszej nowej siedzibie czeka na Państwa wiele produktów z obszaru ogólnego zaopatrzenia dla rzemiosła oraz liczne inne interesujące produkty, które mogą Państwo natychmiast nabyć.

Obszerne zapasy magazynowe marek METABO, BOSCH, FESTOOL, Schneider Druckluft uzupełniają ofertę towarów dla obszaru asortymentu narzędzi elektrycznych. Odnośnie narzędzi rzemieślniczych posiadamy w asortymencie oprócz marki handlowej FORMAT wiele innych renomowanych marek producentów jak na przykład HAZET, KNIPEX, GEDORE, WERA i GÜHRING.

W obszarze ochrony pracy mogą Państwo wyposażyć swoich pracowników w odzież u nas na miejscu “od stóp do głów”. Oferujemy Państwu duży wybór w tym zakresie, od odzieży roboczej po wszystkie powszechne rozmiary obuwia ochronnego. A jeśli produkt, jakiego Państwo poszukują, jest niedostępny w

naszym sklepie – to nie problem! Nasz zespół ds. sprzedaży jest do Państwa dyspozycji, doradzi Państwu fachowo i zaoferuje indywidualne rozwiązania problemu dla każdego przypadku.

„Zapewniamy Państwu nieustannie maksymalny profesjonalizm i sprawną obsługę.”

Jako partner multi channel optymalizujemy nasze procesy zaopatrzeniowe i obniżamy koszty prowadzenia działalności.

Nasza koncepcja sukcesu jest prosta: łączymy nasze wieloletnie doświadczenie jako profesjonalna firma handlowa zarządzana przez właściciela z całkowitą gotowością do innowacji. Finalnie oznacza to dla naszych klientów: maksymalny profesjonalizm ze sprawną obsługą umożliwiającą Państwu szybszą i bardziej ekonomiczną pracę.

Dzięki specjalnie dostosowanym rozwiązaniom i ofertom na swojej właściwej pracy może skoncentrować się tak samo 1-osobowy zakład rzemieślniczy, jak i przedsiębiorstwo przemysłowe działające na skalę światową. Stawiamy przy tym na połączenie bezpośredniej dystrybucji, handel stacjonarny i e-biznes. Nasze motto brzmi: „Wszystko z jednej ręki.” Oferujemy Państwu całościową koncepcję obejmującą zapewnienie zaopatrzenia w zakresie napraw i utrzymania ruchu.

“Koncepcje dla zrównoważonego zarządzania MRO. Postaw z nami na inteligentne rozwiązania”

Cel: oszczędność czasu, środków i nakładu pracy. Kluczem do obniżenia kosztów procesów jest całościowe postrzeganie systematyki zaopatrzenia.
Jeśli całe zaopatrzenie MRO sterowane jest w sposób zautomatyzowany, możliwe jest obniżenie kosztów. Ponadto zyskują Państwo pewność w zaopatrzeniu i mają możliwość uzyskania przejrzystego przeglądu, gdzie, w jakich ilościach i w jakiej lokalizacji potrzebne są produkty. Z nami mają Państwo u swego boku partnera, który pomoże Państwu zoptymalizować procesy, a tym samym obniżyć efektywnie kszty.
Szczególnie w obszarze „Zaopatrzenia elektronicznego” (eProcurement) wyznaczamy dla Państwa nowe standardy na przyszłość.

Grupa-przedsiębiorstw-Ditzinger

Misja

Dzięki silnej, nieustannie rozrastającej się sieci zapewniamy zaopatrzenie naszych klientów we wszystkich istotnych obszarach od klasycznych usług utrzymania aż po najnowocześniejsze wymagania cyfryzacji.

Wizja

Dzięki silnej, nieustannie rozrastającej się sieci zapewniamy zaopatrzenie naszych klientów we wszystkich istotnych obszarach od klasycznych usług utrzymania aż po najnowocześniejsze wymagania cyfryzacji.